Sponsor Bağlantılar


Temizlik ile ilgili sloganlar nelerdir?


Sponsor Bağlantı

Temizlik ile ilgili sloganlar

Bu konumuzun İçerisinde Temizlik Nedir,Temizlik Sloganları gibi konu başlıklarını bulacaksınız

Temizlik Nedir?

Kısaca temizliğin tanımını yapmak gerekirse; Sağlığa zarar verecek ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar ve alınan temizlik önlemlerinin tümü hijyen olarak tanımlanır.

Her insan kendi temizliğinden sorumludur. Çocuk yaşlarda anne, baba veya öğretmenler tarafından çoğu zaman bizzat yapılarak öğretilen temizlik uygulamalarının, çocukluktan sonra bireyin kendisi tarafından yapılması gerekmektedir. Örneğin; tuvaletten sonra ve yiyeceklere dokunmadan önce ellerin yıkanması bir alışkanlık olmalıdır. Her gün yapılan işler arasında banyo yapma bir başka temizlik uygulamasıdır.


Nasıl Buldular: tuvalet temizliği ile ilgili sloganlarel temizliği ile ilgili sloganlartemizlik ile ilgili sloganlartuvalet temizliği ile ilgili sloganhijyen ile ilgili sloganlartemizlik ile ilgili sloganlar nelerdirtuvalet ile ilgili sloganlarel yıkama ile ilgili sloganlartuvalet temizliği ile ilgili sözlertuvalet temizliği ile ilgili afişler
Temizlik ile ilgili sloganlar nelerdir? SerdarHan tarafından 8 Aralık 2010 tarihinde , Egitim - Dersler - Taban Puanlar kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
Temizlik ile ilgili sloganlar nelerdir? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “Temizlik ile ilgili sloganlar nelerdir?”
  1. sema diyor ki:

    temizlik imandan gelir

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!