Sponsor Bağlantılar


Sosyal Örgüt Nedir? Kısaca Tanımı Örnekleri


Sponsor Bağlantı

Sosyal Örgüt Nedir?

Sosyal Örgüt Nedir? Kısaca Tanımı Örnekleri Hakkında Bilgileri Sözlük Anlamını sizlere özet ve kısa bir biçimde örnekleriyle birlikte sunmak istiyoruz.

Sosyal örgüt toplum yararına hizmetler üreten kurumlara verilen isimdir.

Teşkilat, organizasyon. Belirli bir amaç ya da amaç grubuna yönelik, birbiriyle bağlantılı eylemlerin gerçekleştirilmesi için bireylrin önceden belirlenmiş davranış kalıpları, görevler ve sorumluluklar çerçevesinde bir araya gelmesiyle oluşan, tamamlayıcı ve süreklilik gösteren toplumsal yapılanmadır.

stk-dc

Sosyal örgüt toplum yararına hizmetler üreten kurumlara verilen isimdir. Bu kurumlar devlet tarafindan da teşkil edilebilir sivil toplum kuruluşları tarafindan da

Sosyal örgütler;

Mesleki ve Bilimsel Örgütler

Bilgi Yuvası & Vikipedi Genel Kültür Ansiklopedisi


Bir önceki makalemiz olan Sen Yeter Ki İste Programı Başvuru Formu? başlıklı makalemizde atv sen yeterki iste, sen yeterki iste başvuru ve www.senyeterkiiste.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: sosyal örgüt nedir kısaca tanımısosyal örgüt örnekleridevlet nedir orgut nedirisi nedir kısaca tanımısosyal örgüt nedirsosyal örgütler çok kısaca hakkında bilgisosyal örgütlerin isimleri
Sosyal Örgüt Nedir? Kısaca Tanımı Örnekleri SerdarHan tarafından 20 Nisan 2013 tarihinde , Bilgi Sözlük kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
Sosyal Örgüt Nedir? Kısaca Tanımı Örnekleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!