Sponsor Bağlantılar


Hamile Kadınların Yememesi Gereken Yiyecekler


Sponsor Bağlantı

Hamile Kadınların Yememesi Gereken Yiyecekler Besinler Gıdalar Hangileridir, Hamileyken yenilmemesi gereken besinler ve bebeğe zararlı yiyecekler nelerdir.İşte bu sorular hamilelik sürecinde anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Bilgi Yuvası olarak sizlere konu ile ilgili olarak hazırladığımız detaylı bilgi notunu sunmak istiyoruz.

hamilelik,Doğum korkusu,Hamile Resimleri

Sağlıklı bir hamilelik için anne adaylarının dondurulmuş gıdalardan, füme etten, küflü peynirden, hazır çorbalardan ve bulyon tabletlerden uzak durması gerekiyor. Bu besinlerin tüketilmesi; düşük, ölü doğum ve epilepsiye neden olabilir

Anne adaylarının sağlıklı bir hamilelik süreci geçirebilmesi için beslenmelerine dikkat etmeleri gerekiyor. İstanbul Cerrahi Hastanesi’nden Kadın Hastalıkları- Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Dr. Serdar Koç ve diyetisyen Canan Aksoy; hamilelikte tüketilmesi sakıncalı besinlerle ilgili Bebeğim dergisinden Işıl Evrim Akgün’e bilgi verdi. İşte anlattıkları:

FAZLA BALIK YENMEMELİ

ÇAYLARA DİKKAT


Bir önceki makalemiz olan Rüzgarların Yönleri-Rüzgar yön İsimleri başlıklı makalemizde rüzgar, rüzgar çeşitleri ve rüzgar türleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: hamile kadınhamıle kadınlar alabalık yıyebılırlermıhamilenin kuflu ekmek yemesisalamura besinler hangileridiryhs-fh_lsonsw
Hamile Kadınların Yememesi Gereken Yiyecekler SerdarHan tarafından 11 Ekim 2012 tarihinde , Kadınca Konular kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
Hamile Kadınların Yememesi Gereken Yiyecekler isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!