Sponsor Bağlantılar


Halkbank İş ve Staj Başvurusu Formu


Sponsor Bağlantı

Halkbank Personel Alımlı,Halkbank Gişe Yetkisili Alımı,Halkbank Eleman Alımları,Halkbank Stajyer alımları
Ülkemizin En Büyük 2.Ci Kamu Bankası Olan ve ağırlıklı Olarak Esnaf ve Kobilere Destek amaçlı kurulan ancak şu anda bankacılığın her alanında başarıdan başarıya koşan Halkbank Kadrolarında Sizde Yer almak isterseniz Aşağıdaki Tanıtım yazımızı okuyabilirsiniz.
Halkbank’ta çalışmak ister misiniz? Halkbank son zamanlarda alım sınavlarıyla adından sıkça söz ettiren bankalardan biri olmaya devam ediyor. 2011 yılında yeni şubeler ve alımları ile dikkat çekmeye devam edecek olan bankada gişe memuru, güvenlik görevlisi gibi pozisyonlara gelebilirsiniz.

Bankamız insan kaynakları politikasının tespit ve uygulamasında, aşağıda belirtilen temel ilkeler esas alınır.

Halkbank İş ve staj Başvurusu

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=1502


Nasıl Buldular: halkbank i bavurusuhalkbank staj başvurusu formubimmarketiş başvuru insan kaynaklarıhalkbank stajTOFAŞ İNSAN KAYNAKLARI ÇALIŞANLARI
Halkbank İş ve Staj Başvurusu Formu SerdarHan tarafından 25 Mart 2011 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
  yeni 10
Benzer Konular
Halkbank İş ve Staj Başvurusu Formu isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
6 responses to “Halkbank İş ve Staj Başvurusu Formu”
 1. ÖZLEM MÜLAYİM diyor ki:

  slm. ben Manisa Celal Bayar Üniversitesinde Bankacılık ve Finans 2. sınıf öğrencisiyim. bankanızın Bartın şubesinde zorunlu olan stajımı yapmak istiyorum. Kabul ederseniz çok sevinirim.

 2. ÖZLEM MÜLAYİM diyor ki:

  slm. ben Manisa Celal Bayar Üniversitesinde Bankacılık ve Finans 2. sınıf öğrencisiyim. bankanızın Bartın şubesinde zorunlu olan 20 günlük stajımı yapmak istiyorum. Kabul ederseniz çok sevinirim.

 3. Bahar Demiraslan diyor ki:

  Merhaba ben Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.Zorunlu stajımı bankanızda görmek istiyorum.

 4. lütfiye doğan diyor ki:

  merhaba ben Lütfiye cumhuriyet üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrenciyim zorunlu stajım adıyaman şubenizde yapmak istiyorum kabul ederseniz çok sevinirim…

 5. hüseyin avci diyor ki:

  merhaba.ben süleyman demirel üniversitesin 2 .sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum…zorunlu stajımı batmanda ki şübenizde yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

 6. kemal maytalman diyor ki:

  Kocaeli üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum. Mezuniyetimin geçerli olabilmesi için zorunlu stajımı Çekmeköy / İSTANBUL şubenizde yapmak istiyorum. İlginize şimdeden teşekkür ederim . Saygılar

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!